Naši klienti


Společnosti spokojené s našimi službami:


ČIA, o.p.s.

Této společnosti poskytujeme kompletní outsourcing IT služeb od správy sítě, přes správu databázových, aplikačních, tiskových a síťových serveru až po hardwarovou a softwarovou podporu, řešení problémů koncových uživatelů a podílíme se jako generální dodavatel i na plánování a rozvoji IT.


ČEZ, a.s.

Pro společnost ČEZ spravujeme jejich callcentrum v lokalitě Třebíč, čítající šedesát operátorů. Správa zahrnuje koncové stanice, servery, automatickou instalaci klientů, podpůrné prvky sítě (switche, WiFi, tiskárny, atd.) a připojení dedikovaného digitálního okruhu. Zároveň poskytujeme end user support a spolupracujeme na rozvoji v součinnosti s ČEZ IT.


Mero, a.s.

Naše firma provádí outsourcing služeb centralní instalace, konfigurace a distribuce software, centrální instalačni body operačních systémů, virtualiace a testování bezpečnostních politik a záplat, zabezpečení používaného software a řešení síťových problémů.


Javlin, a.s.

DigiTwins spravuje všechny hlavní servery této společnosti a zajištuje veškerou IP telefonii přes server Asterisk.


Porsenna, o.p.s.

Této společnosti poskytujeme kompletní outsourcing IT služeb od správy serverů až po správu koncových stanic.


AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.

Nadnárodní společnost, dodavatel značek Salomon, Atomic, Suunto, Wilson, Dynamic aj. Digitwins poskytuje outsourcing správy počítačových síti v pražské centrále a ve všech jejích pobočkách v České republice a na Slovensku. Jedná se především o správu koncových stanic, serverů, internetových konektivit, přenosných zařízení atd.


PVA, a.s.

Pro PVA poskytujeme plný outsourcing IT služeb počínaje správou doménových serverů, stanic, VPN tunelů, virtualizačních platforem a dodáváme přes naše partnery hardware a software. Dále poskytujeme plnou IT podporu areálu výstaviště PVA EXPO Letňany. V neposlední řadě se podílíme na plánování a směrování dalšího rozvoje v oblasti IT a služeb.

Chcete patřit mezi naše klienty? Domluvte si konzultaci.